Can Metal | Haberler, Can Metal, Yeşilova Holding'e bağlı bir şirket olarak 1993 yılında Bursa'da kurulmuş olup, 2007 yılında yüksek basınçlı aluminyum döküm parçalar üretmek üzere yeni yatırımlar yapmıştır. Yeşilova Holding’in 40 yıllık Alüminyum ve farklı sektörlerdeki bilgi birikimi, tecrübesi ve öğrenilmiş derslerinden yararlanarak, müşterilerine sürdürülebilir & izlenebilir & tam zamanında & kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır. 5.500 m fabrika sahası içerisinde, başta otomotiv sektörü olmak üzere çeşitli sektörlere yüksek basınçlı alüminyum döküm parçalar konusunda hizmet vermektedir., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Otelcilik, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
DİLEK AĞACI
HABERLER
İnsan Her şeyden Önce Gelir Dedik
Kariyer.net işe alım süreçlerini hızlı şekilde organize ve takip ederek adaylarına ve çalışanlarına verdiği değer kriterlerini yerine getiren Yeşilova Holding’i “İnsana Saygı Ödülü” ile onurlandırdı.
DEVAMI
Canel Otomotiv’den Genç Sporculara Destek
Almanya’da geliştirdiği ticari ilişkilerinin yanında sosyal sorumluluk projelerine de devam eden Canel Otomotiv spora ve sporcuya olan desteğiyle Alman minik futbol takımının başarısına katkıda bulunuyor.
DEVAMI
Yenilenen Web Sitemiz Yayında!
Sade ve anlaşılır grafik arayüzü sayesinde firmamızla ilgili bilgilere daha rahat ulaşabilmenizi amaçlayan yeni sitemizden; üretim, kalite politikamız, ürünlerimiz ve müşterilerimizle ilgili tüm bilgilere kolayca erişebilirsiniz. Mobil cihazlarla uyumlu, daha dinamik ve modern tasarlanmış yeni websitemizin açılışını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.
DEVAMI
YUKARI
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD6.27186.2831
EUR7.34377.3570
NEDEN CAN METAL?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.