Can Metal | Haberler | Yeşilova Holding'ten Çalışanlarına Bayram Dönüşü Sürprizi, Can Metal, Yeşilova Holding'e bağlı bir şirket olarak 1993 yılında Bursa'da kurulmuş olup, 2007 yılında yüksek basınçlı aluminyum döküm parçalar üretmek üzere yeni yatırımlar yapmıştır. Yeşilova Holding’in 40 yıllık Alüminyum ve farklı sektörlerdeki bilgi birikimi, tecrübesi ve öğrenilmiş derslerinden yararlanarak, müşterilerine sürdürülebilir & izlenebilir & tam zamanında & kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır. 5.500 m fabrika sahası içerisinde, başta otomotiv sektörü olmak üzere çeşitli sektörlere yüksek basınçlı alüminyum döküm parçalar konusunda hizmet vermektedir., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Otelcilik, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
DİLEK AĞACI
HABERLER
Yeşilova Holding'ten Çalışanlarına Bayram Dönüşü Sürprizi
Yeşilova Holding bayram dönüşü çalışanlarını müzikli kahvaltı etkinliğiyle karşılayarak güzel bir sürpriz gerçekleştirdi.
Bayram dönüşünün hafta ortasına gelmesini fırsat bilen Yeşilova Holding, "İşe başlamak için güzel bir gün" ve "Dönüşler güzeldir" sloganlarıyla tüm çalışamlarını bahçede karşılayarak kahvaltı organizasyonu yaptı.

Tatil dönüşü bahçede kalabalığı gören çalışanların önce ne olduğunu anlamadıkları, etkinlik alanına yaklaşınca gördükleri karşısındaki mutlulukları ise gözlerden kaçmadı.
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD6.27186.2831
EUR7.34377.3570
NEDEN CAN METAL?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.